کدام ماشین لباسشویی سامسونگ مناسب شماست؟

کدام ماشین لباسشویی سامسونگ مناسب شماست؟
نیاز است که برای خرید ماشین لباسشویی سامسونگ مناسب خود کمی تحقیق کنید. زیرا خرید این وسیله در حقیقت یک سرمایه گذاری بلند مدت به حساب می آید و انتظار می رود که برای مدتی نیز دوام داشته باشد. بسیاری از ما ممکن است توجه زیادی به ماشین لباسشویی نداشته باشیم، اما در بعضی از فصول سال، به دلیل استفاده از لباس های زیاد، این دستگاه بیشتر مورد توجه ما قرار می گیرد. واقعیت این است که در ذهن بسیاری از افراد، ماشین های لباسشویی تنها یک نقش عملکردی مهم که شستشوی لباس است را ایفا می کنند. به همین دلیل اغلب نیازی به بهینه سازی فرآیند شستشو احساس نمی شود. با این حال انتخاب هایی که در مورد ماشین لباسشویی انجام می دهیم و همچنین عادات شستشوی البسه روزانه ما، تاثیر زیادی بر راحتی فرآیند شستشو و حتی میزان مصرف انرژی و آب دارد.
در ادامه ما موضوعاتی از جمله تفاوت ماشین لباسشویی سامسونگ درب از بالا و درب از پایین، تکنولوژی های به کار رفته در ماشین لباسشویی سامسونگ و همچنین نحوه شستشوی بهینه البسه در این دستگاه را ارائه داده ایم، تا شما بتوانید بهترین نحوه بهره وری از ماشین لباسشویی سامسونگ خود را بیاموزید.
کدام ماشین لباسشویی سامسونگ مناسب شماست؟

مقایسه ماشین لباسشویی درب از بالا و درب از جلو سامسونگ

ماشین لباسشویی های سامسونگ درب از بالا و درب از جلو، هر کدام دارای مزایای مربوط به خود هستند. بنابراین شما باید هنگام تصمیم گیری بین این دو مدل، موارد گفته شده در ادامه متن را در نظر بگیرید.
مقایسه ماشین لباسشویی درب از بالا و درب از جلو سامسونگ:
 • ملایمت در شستشو: ماشین های لباسشویی سامسونگ درب از جلو نسبت به درب از بالا، پارچه را با ملایمت بیشتری شستشو می دهند. این ماشین ها بخصوص برای افرادی که معمولا لباس هایی با پارچه ظریف می پوشند، بسیار مناسب است.
 • مصرف آب و برق: ماشین های لباسشویی سامسونگ درب از جلو نسبت به لباسشویی های درب از بالا، آب و برق کم تری مصرف می کنند.
 • اشغال فضا: ماشین های لباسشویی سامسونگ درب از جلو می توانند در زیر کابینت یا روی دستگاه خشک کن قرار بگیرند. بنابراین در این صورت مشکل کمبود فضا نخواهد بود. ماشین های لباسشویی درب از جلو به ویژه برای کسانی که در محل زندگی آنها فضای زیادی وجود ندارد می تواند مناسب تر باشد. اما ماشین لباسشویی سامسونگ درب از بالا، مسلما نیاز به فضای بیشتری خواهد داشت.
 • قابلیت دسترسی: استفاده از ماشین لباسشویی سامسونگ درب از بالا راحت تر است، زیرا برای قرار دادن و تخلیه لباس ها نیازی به خم شدن نخواهید داشت. شما همچنین می توانید یک تکه لباس را حتی زمانی که ماشین لباسشویی درب از بالا در وسط چرخه شستشو قرار دارد، داخل آن بیاندازید. اگر چه در صورتی که یک ماشین لباسشویی سامسونگ درب از جلو با تکنولوژی Add Wash داشته باشید، می توانید لباس های فراموش شده را در طول چرخه شستشو به سادگی درون دستگاه بیاندازید.
مقایسه ماشین لباسشویی درب از بالا و درب از جلو سامسونگ
با استفاده از تکنولوژی Add Wash می توانید در وسط چرخه شستشو ماشین لباسشویی درب از جلو سامسونگ، به آن لباس اضافه کنید.
 تکنولوژی Add Wash در ماشین لباسشویی سامسونگ

تکنولوژی های ماشین لباسشویی سامسونگ

برای انتخاب مناسب ترین ماشین لباسشویی سامسونگ همچنین باید فناوری ها و تکنولوژی های آنها را در نظر گرفت. زیرا این پیشرفت تکنولوژی در ماشین لباسشویی به سادگی می تواند تجربه شستشوی البسه را برای شما بسیار لذت بخش تر کند. در ادامه به توضیح برخی از تکنولوژی های ماشین لباسشویی سامسونگ که در انتخاب شما بسیار تاثیرگذار خواهند بود، می پردازیم.
 • تکنولوژی Hygiene Steam ماشین لباسشویی سامسونگ: شما می توانید لباس های خود را با بخاری که سیستم Hygiene Steam ماشین لباسشویی سامسونگ تولید می کند، بطور کاملا عمقی، تمیز و عاری از هر گونه میکروب کنید. چرخه Hygiene Steam کیفیت تمیز کردن البسه را بدون انجام مراحل اولیه بهبود می بخشد. در این سیستم بخار از پایین درام آزاد می شود و بنابراین همه لباس ها درون لباسشویی غرق در بخار می شوند. این کار لکه های عمیق و همین طور 99.9 درصد از باکتری ها و آلرژن ها را از بین می برد.
تکنولوژی Hygiene Steam ماشین لباسشویی سامسونگ
سیستم Hygiene Steam در ماشین لباسشویی سامسونگ، با خروج بخار از کف درام، باعث تمیز شدن عمیق البسه می شود.
 • تکنولوژی AI Wash ماشین لباسشویی سامسونگ: هر بار شستشوی لباس ها در ماشین لباسشویی سامسونگ تنظیمات منحصر به فرد خود را دارد. حتی اگر شما ندانید که چه برنامه شستشویی برای لباس ها مناسب است، تکنولوژی AI Wash در ماشین لباسشویی سامسونگ با سنسورهایی که دارد می تواند مناسب ترین چرخه شستشو را تشخیص دهد. این سیستم دارای چهار سنسور داخلی است که برای تعیین مقدار بهینه آب، مواد شوینده و آبکشی مورد نیاز البسه، بر اساس میزان کثیفی و وزن لباس ها می تواند تصمیم گیری کند.
 • تکنولوژی Intelligent Mobile Integration ماشین لباسشویی سامسونگ: با استفاده از تکنولوژی Intelligent Mobile Integration در ماشین لباسشویی سامسونگ، شما این قدرت را دارید که فناوری نوآورانه ماشین لباسشویی سامسونگ را به سبک زندگی خود مرتبط کنید. به عنوان مثال برنامه SmartThings به شما این امکان را می دهد که فرآیند شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ را در هر مکانی که هستید از طریق تلفن هوشمند خود برنامه ریزی کنید. همه می دانیم که نباید لباس های شسته شده را بعد از اتمام چرخه شستشو در ماشین لباسشویی رها کنیم، زیرا این کار می تواند منجر به چروک شدن و حتی ایجاد بوی نامطبوع در دستگاه کند. بنابراین شما می توانید به وسیله برنامه SmartThings ماشین لباسشویی سامسونگ تعیین کنید که چه زمانی می خواهید شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ به پایان برسد.
تکنولوژی Intelligent Mobile Integration ماشین لباسشویی سامسونگ
با استفاده از برنامه SmartThings در گوشی هوشمند خود می توانید فرآیند شستشو در ماشین لباسشویی سامسونگ را کنترل کنید.
 • تکنولوژی EcoBubble ماشین لباسشویی سامسونگ: یکی دیگر از نوآوری های بزرگ در ماشین لباسشویی سامسونگ، فناوری EcoBubble است. این تکنولوژی باعث کف کردن مواد شوینده به وسیله هوا و آب می شود و در نتیجه ی آن حباب های پاک کننده ای ایجاد می شود که به پارچه ها نفوذ کرده و می تواند آلودگی را سریع تر از مواد شوینده معمولی از بین ببرد.
کنولوژی EcoBubble ماشین لباسشویی سامسونگ:
فناوری EcoBubble در ماشین لباسشویی سامسونگ با تولید حباب های پاک کننده باعث رفع سریع تر آلودگی از البسه می شود.
 • شستشوی بهینه در ماشین لباسشویی سامسونگ: بعد از این که ماشین لباسشویی سامسونگ خود را بر اساس بودجه و نیاز خود انتخاب و خریداری کردید، نوبت به فراگیری نحوه استفاده صحیح از دستگاه می رسد. شما می توانید با رعایت نکاتی در استفاده از ماشین لباسشویی سامسونگ از حداکثر راندمان و مزایای آن بهره مند شوید.
در ابتدا دانستن اطلاعات مربوط به انواع مختلف چرخه های شستشوی ماشین لباسشویی سامسونگ برای نیازهای مختلف می تواند در مصرف آب صرفه جویی کند. عادت های ساده در شستشوی البسه می تواند تاثیرات بزرگی بگذارد. به این صورت که هر چه زمان کم تری برای چرخاندن لباس ها در شستشو صرف شود، طول عمر آنها نیز بیشتر خواهد شد. همچنین طول عمر ماشین لباسشویی نیز به دلیل استهلاک کم تر افزایش خواهد داشت و همچنین احتمالا کم تر به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خود نیاز خواهید داشت. بنابراین سعی کنید همیشه کوتاه ترین چرخه ممکن را برای شستشو انتخاب کنید. البته بهتر است برای البسه بسیار کثیف و حجیم چرخه های شستشوی طولانی تر و برای البسه ظریف با کثیفی کم، چرخه های شستشوی کوتاه تر را انتخاب کنید.
شستشوی بهینه در ماشین لباسشویی سامسونگ
با توجه به میزان کثیفی، حجم و ظرافت البسه، زمان شستشو را در ماشین لباسشویی سامسونگ تنظیم نمایید.

سخن پایانی

برای بسیاری از افراد ماشین های لباسشویی یکی از ضروری ترین، پر کاربردترین و همچنین با دوام ترین لوازم الکترونیکی در خانه‌ به حساب می آیند. در نتیجه با سنجیده بودن در تصمیم گیری هایمان در مورد شستشو لباس ها، از خرید ماشین لباسشویی تا عادت های استفاده روزانه، نه تنها می توانیم از صرفه جویی قابل توجهی در هزینه ها لذت ببریم، بلکه سهم خود را برای حفظ محیط زیست نیز انجام خواهیم داد.
کدام ماشین لباسشویی سامسونگ مناسب شماست؟
لینک کوتاه شده محتوی: https://alborz-plast.ir/node/3600

افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

 • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
 • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

 • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
 • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.