درباره البرز پلاست

باسمه تعالی

البرز پلاست | لوگو

شرکت تولید صنعتی البرز پلاست فعالیت خود را از سال 1386 توسط برادران ممی زاده با تولید لوله های خرطومی نواری مخصوص جاروبرقی در سایزهای 34، 36 و 38 آغاز و پس از مدتی کوتاه با استفاده از بهترین و به روزترین ماشین آلات خارجی توانست تولید لوله های خرطومی تزریقی را که استفاده گسترده ای بعنوان خرطومی جاروبرقی و لوله انتقال مایعات و سیالات در کارخانه های صنعتی و نیز لوله آبیاری در بخشهای کشاورزی دارد را به محصولات تولیدی خود اضافه کند.

شرکت البرز پلاست از سال 1395 فعالیت خود را در تولید نایلون و نایلکس مورد نیاز صنوف مختلف نیز آغاز و علاوه بر آن دستکش های یکبار مصرف را هم به محصولات تولیدی خود افزودند.

هم اکنون شرکت البرز پلاست در بخشهای زیر فعالیت میکند:

  1. تولید انواع لوله های خرطومی
  2. تولید نایلون
  3. تولید نایلکس
  4. تولید دستکش یکبار مصرف

تولید لوله های خرطومی:

شرکت البرز پلاست در حال حاضر قادر است انواع لوله های خرطومی نواری را در سایزهای 32، 34، 36 و 38 در تمامی رنگها و در دو نوع تک رنگ و دورنگ به طولهای نیم متر تا 20 متر و همچنین لوله های خرطومی تزریقی را در سایزهای 28، 32، 34، 38، 40و 48 و در دورنگ مشکی و طوسی به طول های نیم متر تا 50 متر را تولید و روانه بازار کند.

تولید نایلون، نایلکس و دستکش یکبار مصرف:

شرکت البرز پلاست انواع نایلون و نایلکس تولیدی خود را در سه نوع دسته رکابی، دسته موزی و بدون دسته در تمامی سایزها و با ضخامت و طرح چاپی مدنظر مشتریان تولید میکند، هم چنین دستکش های یکبار مصرف تولید این شرکت با برند البرز و در بالاترین کیفیت تولید شده و موجود در بازار میباشد.

لینک کوتاه شده محتوی: https://alborz-plast.ir/node/3521