درباره البرز پلاست

باسمه تعالی

البرز پلاست | لوگو

شرکت صنعتی البرز پلاست ( Alborz Plast) کار خود را در سال 2007 توسط برادران ممی زاده با تولید لوله های جاروبرقی با اندازه 34 ، 36 و 38 آغاز کرد. و پس از مدت کوتاهی ، با استفاده از بهترین ماشین آلات خارجی بهترین و بروز ترین لوله های تزریقی را تولید و به طور گسترده به محصولات آنها اضافه شده است. این کار بعنوان لوله خرطومی ، جاروبرقی ، لوله های حمل و نقل سیال و مایعات در کارخانه های صنعتی و همچنین لوله های آبیاری در بخش های کشاورزی انجام شد.

شرکت البرز پلاست (  (Alborz Plastهمچنین فعالیت های خود را در تولید نایلون و نایلکس آغاز کرد ، که مورد نیاز دسته های مختلف (اتحادیه ها) است. علاوه بر این ، دستکش یکبار مصرف را نیز به محصولات خود اضافه کرد.

البرز پلاست در حال حاضر در بخش های زیر فعالیت می کند:

  1. تولید انواع لوله های خارطومی
  2. تولید نایلون
  3. تولید نایلکس
  4. دستکش یکبار مصرف

تولید لوله خرطومی:

شرکت البرز پلاست در حال حاضر قادر به تولید لوله های خرطومی به شکل لوله های نواری ، در اندازه (SIS) 32 ، 34 ، 36 و 38 در تمام رنگ ها و در دو نوع تک رنگ و دو رنگ ، نیم متر تا 20 متر است. علاوه بر آن ، لوله های تزریقی اندازه (سایز) 28 ، 32 ، 34 ، 38 ، 38 ، 40 و 48 و در دو رنگ مشکی و رنگ طوسی (خاکستری)، از نیم متر تا 50 متر را تولید و به بازار عرضه می کنند.

تولید نایلون، نایلکس و دستکش یکبار مصرف:

شرکت Alborz Plast تولید انواع   نایلون و نایلکس را در سه نوع دسته اساسی (دست های ریکابی) و دست موز و بدون دسته در هر اندازه (SIS) تولید می کند و آن را با نظر مشتریان طراحی چاپ و تولید می کند. همچنین تولید این شرکت دستکش یکبار مصرف با نام تجاری البرز (alborz) و با بالاترین کیفیت تولید شده و در بازار موجود است.

لینک کوتاه شده محتوی: https://alborz-plast.ir/node/3587