جاروبرقی کارواشی چیست و چه کاربردی دارد؟

جاروبرقی کارواشی چیست و چه کاربردی دارد؟
جاروبرقی کارواشی یک وسیله سبک، قابل جابجایی و بسیار مقرون به صرفه است. به واسطه انرژی برق کار می کند و حالت های زیادی را شامل می شود. از نوع دو مخزن گرفته تا دو موتور و …، که هر یک از آنها قیمت، کیفیت و عملکرد جداگانه ای دارند.
اگر چه بعضی از افراد وقت زیادی را صرف نیاز های خودروی خود می کنند. اما بسیاری دیگر فقط حداقل کار را انجام می دهند. آنها روغن خود را به طور مرتب تعویض می کنند و در صورت لزوم لاستیک را تعویض می کنند. اما تمیز نگه داشتن خودرو آنها در اولویت نیست. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید، باید در اولویت قرار دادن آن تجدید نظر کنید. شاید فکر کنید کار سخت و دشواری است. در صورتی که با استفاده از ابزار نظافتی کارواشی این کار بسیار آسان تر نیز می شود.
جاروبرقی کارواشی خودرو می تواند سختی کار را آسان و هزینه ها را به شدت کاهش دهد. همه عاشق خودرو های جدید هستند؛ آنها بوی خوبی دارند؛ آنها براق هستند؛ آنها جذاب هستند؛ پس خوب نیست اگر وسیله نقلیه شما ظاهر جدیدی داشته باشد؟
تنها کاری که باید انجام دهید این است که با نظافت های منظم از آن مراقبت کنید. نیازی به آزمایش سخت گیرانه ای نیست. فقط بشویید، ابزار نظافتی کارواشی بکشید و بروید. شگفت آور است که چگونه یک خودرو وقتی تمیز است به نظر جدید می رسد.
خرید جاروبرقی کارواشی یکی از ملزومات کارواش‌ ها است که در نظافت خودرو های مختلف استفاده می ‌شود. اغلب مراکز کارواش از انواع مختلف جاروبرقی کارواشی استفاده می‌ کنند. برای ارائه خدمات نظافت، شستشوی خودرو، توشویی و صفر شویی و... می باشد.
موضوع این متن در مورد جاروبرقی کارواشی می باشد. افرادی که گذرشان به کارواش خورده است مطمئنا با این وسیله ﺁشنایی دارند. ولی افرادی که به این مکان نرفته اند احتمالا با این وسیله آشنا نیستند. از این رو ما در این مطلب ابتدا توضیح می دهیم که اصلا جاروبرقی کارواشی چیست؟ و سپس توضیح می دهیم که این دستگاه چه کاربردی دارد و مزایای آن چیست؟ برای آشنایی بیشتر با این وسیله پر کاربرد با ما همراه باشید.
جاروبرقی کارواشی چیست و چه کاربردی دارد؟

جاروبرقی کارواشی چیست؟

جاروبرقی کارواشی یک سیستم بزرگ و پیشرفته در انجام نظافت محیط های مختلف است. در هتل ‌ها، رستوران ‌ها، ادارات و سایر اماکن عمومی و خصوصی نیز می توان از آن استفاده کرد.
جاروبرقی کارواشی در واقع یک سیستم پیشرفته و بزرگ از ابزار های نظافتی است. از یک موتور مکنده، خرطوم چند متری بلند، مخزن، سیستم کنترلی، تشکیل شده است. همچنین از پمپ مکش، فیلتر و سایر تجهیزات جانبی تشکیل شده است. که می تواند با قدرت بالا انواع آلودگی های تر و خشک را از روی سطوح مختلف بزداید. در نهایت در پاکسازی محیط های مختلف قابل استفاده است. جاروبرقی کارواشی به دو مدل نیمه صنعتی و صنعتی تقسیم بندی شده است.
جاروبرقی‌ های کارواشی را اصطلاحا تحت عناوینی چون جاروبرقی مرکزی، سطلی، دیواری و یا جاروبرقی صنعتی نیز معرفی می کنند. هر یک از مدل ها با قابلیت های مختلف در زمینه نظافت خودرو و محیط های بزرگ قابل استفاده است. در واقع جاروبرقی کارواشی نوعی جاروبرقی صنعتی است که به آن جاروبرقی آب و خاک نیز می گویند. این دستگاه صنعتی دارای یک ساختار مکنده آب و خاک بسیار قوی و بالایی است که با این ساختار مکنده خود می تواند انواع و اقسام آلودگی ها و گرد و خاک را از سطح وسایل و خودرو ها بزداید.
جاروبرقی کارواشی چیست؟
این دستگاه صنعتی با این سیستم مکنده قوی که دارد امروزه به یکی از وسایل و تجهیزات پرکاربرد در بخش نظافت تبدیل شده است. دلیل این امر هم ویژگی های بارز و برجسته این دستگاه صنعتی است. از مهم ترین و اصلی ترین ویژگی های این دستگاه صنعتی که سبب تفاوت و متمایز شدنش با دستگاه ها و مدل های معمولی شده است قدرت سامانه مکش، ظرفیت مخزن و همچنین قدرت فیلتراسیون این دستگاه می باشد.
لازم به ذکر است که بدانید کارواش ها و پمپ کارواش صنعتی نیز طبقه بندی خاص خود را دارند و شامل دو نوع تجاری و صنعتی می باشند. از آنجایی که امروزه تکنولوژی با سرعت بسیار زیادی رو به پیشرفت است سبب شده که کیفیت محیط زیست داخلی و همچنین پاکیزگی و نظافت تاثیر زیادی بر افراد جامعه در محیط های مختلف بگذارد.
جاروبرقی کارواشی ها بیشتر به صورت سه موتوره می باشند و بر حسب کیفیت ساخت بدنه و موتور های خود شامل کیفیت های متفاوتی می باشند.
جاروبرقی کارواشی چیست؟

مزایای استفاده از جاروبرقی کارواشی

خرید جاروبرقی صنعتی کارواشی در مدل های مختلفی طراحی شده و بیشتر در مراکز بزرگ کارواش به منظور صفر شویی و توشویی خودرو های مختلف کاربرد دارد. این دستگاه صنعتی معمولا در ابعاد بزرگی طراحی شده است. تا فرایند نظافت برای خودرو های بیشتر بدون تخلیه مداوم مخزن جاروبرقی با سرعت بیشتری انجام شود. اما با توجه به انواع مدل های جاروبرقی کارواشی می توان از نوع نیمه صنعتی آن که در ابعاد کوچک تر طراحی شده و قابلیت حمل آسان تری دارد نیز برای محیط های کوچک یا خانگی نیز استفاده کرد.
مزایای استفاده از جاروبرقی کارواشی
با این حال خرید جاروبرقی کارواشی صنعتی مزایای مختلفی برای کاربر به همراه دارد که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 •  قابل استفاده در زمینه نظافت و شستشوی داخلی خودرو و محیط های مختلف
 • سرعت و دقت بالای دست در نظافت
 • کاهش هزینه های نظافتی با خرید جاروبرقی کارواشی به جای چندین نوع ابزار دیگر
 • جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه
 • قابلیت استفاده در نظافت آلودگی ها خشک و تر داخل خودرو
 • نظافت داخلی خودرو در حد صفر شویی
 • ارائه شده در مدل های مختلف به منظور کاربری راحت تر
 • قیمت خرید جاروبرقی کارواشی بسیار مناسب تر از سایر تجهیزات نظافتی است. از این رو با خرید این دستگاه می توانید با هزینه های کمتری انواع محیط را نظافت کنید.

مزایای استفاده از جاروبرقی کارواشی          مزایای استفاده از جاروبرقی کارواشی

کاربردهای جاروبرقی کارواشی

این دستگاه به گونه ای طراحی و ساخته شد که ساختار این دستگاه دارای یک عایق بندی بسیار مطلوب است. همین ویژگی این دستگاه سبب شد که این دستگاه بتواند مایعات را جمع آوری کند بدون اینکه رطوبت آن با بخش های مختلف دستگاه اعم از موتور، فیلتر، پمپ و ... تماس داشته باشد.
همچنین علاوه بر این مزیت این ویژگی جاروبرقی کارواشی سبب شد که در صورت مکش مایعات، خطر برق گرفتگی نیز برای کاربری که مشغول کار با جاروبرقی کارواشی است امکان نداشته باشد. حال که با مزیت های این دستگاه صنعتی قدرتمند ﺁشنا شدید به کاربردهای ﺁن می پردازیم.
 

کاربردهای جاروبرقی کارواشی

از جمله رایج ترین کاربرد های جاروبرقی کارواشی:
 • نظافت و پاک کردن وگردگیری انواع محیط ها اعم از منازل مسکونی، تجاری، محیط های نیمه صنعتی و صنعتی می باشد. 
 • این دستگاه با نگهداری مواد و ضایعات در مخزن خود از ریزش و تراوش کردن آنها به محیط بیرونی جلوگیری می کند. 
 • از دیگر کاربرد های جاروبرقی کارواشی نظافت و تمیز کردن داخل خودرو ها می باشد. 
 • این دستگاه همچنین تمام کف های ایجاد شده خودرو ها را که حاصل شستشو می باشد از قسمت های مختلف خودرو مانند صندلی های خودرو را جمع آوری و تمیز می کند.
 • امروزه به دلیل اهمیت پاکیزگی و همچنین پیشرفت تجهیزات نظافت از این دستگاه صنعتی در صنایع مختلفی نیز استفاده می شود.

کاربردهای جاروبرقی کارواشی

از جمله صنایعی که امروزه از کاربرد های منحصر به فرد جاروبرقی کارواشی استفاده می کنند و بهره می گیرند می توان به صنایع فولاد، صنایع تولید مواد شیمیایی، پالایشگاه ها، نیروگاه ها، صنایع بسته بندی، صنایع غذایی، صنایع داروسازی و ... اشاره کرد. همچنین جاروبرقی کارواشی قادر به مکش انواع آلودگی و ضایعات از قبیل  براده چوب، خاک اره، ضایعات شیشه، مواد چرب و روغنی، سیمان و ماسه، مواد آتش زا و ضایعات لاستیک می باشد.

کاربردهای جاروبرقی کارواشی

تفاوت جاروبرقی کارواشی صنعتی و معمولی

لازم به ذکر است که بدانید شکل و ظاهر جاروبرقی کارواشی که در کارواش های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد بسیار شبیه نمونه های تولیدی معمولی است. ولی فقط ساختار ظاهریشان شباهت دارد و نوع صنعتی و با نوع معمولی متفاوت است. در واقع در نوع تجهیزات کارواش صنعتی به جای استفاده از پاکت زباله از مخزن پلاستیکی برای نظافت و جمع آوری زباله استفاده می شود.
از دیگر تفاوت های جاروبرقی معمولی و صنعتی جمع آوری آلاینده های آبی و مایع است. در واقع نمی توان از یک جاروبرقی معمولی انتظار داشت که هم جامدات و هم مایعات را در کنار هم و به طور همزمان مکش و جمع آوری کند ولی وقتی صحبت از جاروبرقی کارواشی که همان جاروبرقی آب و خاک است می شود مطمئناً نظر ها بر می گردد. چرا که این دستگاه با توجه به نامی که دارد طوری طراحی و تولید شده که می توان از آن برای نظافت در تمام محیط ها و همچنین سطح های مختلف و از همه مهم تر مکش مایعات در کنار جامدات استفاده کرد.
تفاوت جاروبرقی کارواشی صنعتی و معمولی

جاروبرقی صنعتی آب و خاک سه موتوره 

این مساله سبب شده که جلب رضایت مشتریان و اکثر مردم در خصوص رعایت مؤلفه های بهداشتی و نظافتی در مراکز و محیط های مختلف یکی از مسائل مهم و ضروری محسوب شود. حال که مسائل نظافتی و بهداشتی تا این اندازه مهم شد می توان به اهمیت جاروبرقی کارواشی نیز پی برد. در اینجا است که می توان کاربرد این دستگاه صنعتی منحصر به فرد و قدرتمند را که به دلیل قدرت مکندگی خود تاثیر زیادی در حفظ نظافت محیط پیرامون خود دارد را فهمید.
این دستگاه به دلیل این قدرتی که دارد امروزه یکی از بهترین جایگزین های شیوه های سنتی نظافت در محیط های مختلف است. پس به طور کلی می توان گفت که جاروبرقی کارواشی یک دستگاه صنعتی با یک مکنده بسیار قوی و همچنین یک موتور بسیار قدرتمند است. این ویژگی ها سبب شد که این دستگاه صنعتی با مکش بسیار قدرتمند و بالا و منحصر به فردی که دارد بتواند انواع گرد و غبار خاک را از سطح ها و در محیط های مختلف را تمیز کند.
همچنین در بالا نیز اشاره نمودیم که به این دستگاه فوق قدرتمند، جاروبرقی آب و خاک نیز گفته می شود و این نام به این دلیل است که این دستگاه از جمله تجهیزاتی است که قادر است انواع آلودگی ها و آلاینده های خشک و تر را نیز هم به ﺁسانی جمع آوری و پاک نماید. این مساله سبب شد که از جاروبرقی آب و خاک در انواع کارواش های صنعتی برای نظافت های مختلف استفاده شود.
جاروبرقی صنعتی آب و خاک سه موتوره

جاروبرقی کارواشی دیواری

جاروبرقی کارواشی دیواری در واقع یکی از مدل های جاروبرقی صنعتی کارواشی است که علاوه بر مصارف نظافت خودرو در محیط های خانگی نیز استفاده می شود. این نوع از جاروبرقی کارواشی که در مدل کاملا صنعتی طراحی شده با نصب داخل دیوار قابلیت کارایی بالاتری دارد، چرا که با نصب دائمی دستگاه داخل دیوار دیگر نیازی نیست دستگاه های بزرگ و سنگین را هنگام نظافت جا به جا کنید؛ زیرا این جاروبرقی کارواشی با وجود یک خرطوم 4 الی 6 متری قابل استفاده در هر محیطی می باشد.
جاروبرقی کارواشی دیواری
جاروبرقی کارواشی دیواری در مصارف خانگی، صنعتی، اداری، تجاری و در نهایت مراکز کارواش یک سیستم نظافتی مدرن و پیشرفته شناخته می شود. از کاربری راحت تر و آسان تری نسبت به سایر وسایل نظافتی برخوردار است. این دستگاه از یک پمپ مکش، فیلتر، مخزن، موتور مکنده، تجهیزات جانبی و خرطوم چند متری تشکیل شده است. برای نظافت انواع آلودگی ها می توان از آن استفاده کرد.
تنها تفاوت این دستگاه نظافتی کارواشی در مدل نصب آن است که البته با نصب دیواری امکان حمل دستگاه برای کاربر راحت تر شده و در نهایت نظافت با سرعت بیشتری انجام می شود.
بدین ترتیب با نصب دستگاه، دستگاه نظافتی کارواشی دیواری در هر محیطی حتی محیط منزل خود می توانید فرایند نظافت را با سرعت، دقت و بدون دردسر حمل دستگاه نظافتی به راحتی انجام دهید و با وجود قدرت فوق ‌العاده این غول نظافتی می توانید بهداشت محیط زندگی یا محل کار خود را نیز افزایش دهید. بنابراین دستگاه نظافتی کارواشی دیواری تنها دستگاه نظافتی کارواش نیست بلکه از آن در هر محیطی می توان استفاده کرد.
جاروبرقی کارواشی دیواری

جاروبرقی کارواشی قابل حمل

جاروبرقی کارواشی قابل حمل بهترین و مناسب ترین نوع یک دستگاه نظافت کننده خودرو ها است. که به آسانی و بدون دردسر در هر شرایطی جابجا می شود و کاربر به راحتی می تواند آن را در با خود جابجا کند. داشتن جاروبرقی کارواشی خودرو می تواند یک نیاز مهم برای شما باشد.
ممکن است فکر کنید خاک  و آلودگی های از این قبیل فقط یک مزاحمت است. اما در حقیقت، آلودگی های موجود بسیار آسیب رسان هستند. آلودگی هایی که روی نمای داخلی اتومبیل شما نشسته اند می توانند آسیب زیادی به بافت روکش ها برسانند. و اگر از آن مراقبت نشود، این آسیب می تواند به یک مشکل بزرگ تبدیل شود. اما چاره این کار چیست و بهترین  و مناسب ترین وسیله برای نظافت کدام است؟
همانطوری که گفته شد جاروبرقی کارواشی قابل حمل بهترین و ایده آل ترین گزینه برای شما می تواند باشد. زیرا بسیار ارزان و مقرون به صرفه است. آنها به خوبی می توانند با نفوذ به عمق روکش ها، لای صندلی ها، تمامی آلودگی ها را از بین ببرند.
آیا می دانید یک خودرو تمیز باعث صرفه جویی در مصرف سوخت بهتر می شود؟ اگرچه قبلا گفته شده است که ذرات خاک اثری آیرودینامیکی شبیه به توپ گلف ایجاد می کنند، اما این درست نیست. کثیفی خودرو شما باعث ایجاد کشش می شود که باعث می شود خودرو شما سوخت بیشتری بسوزاند. آزمایشات ثابت کرده است که یک خودرو تمیز 10٪ کم مصرف تر از همان خودرو کثیف است. شما می توانید با استفاده از جاروبرقی کارواشی  این ویژگی را داشته باشید و انرژی کمتری برای تمیزی خودرو خود صرف کنید.
جاروبرقی کارواشی قابل حمل

جاروبرقی سطلی کارواشی

جاروبرقی سطلی کارواشی یکی از ساده ‌ترین مدل های جاروبرقی کارواشی است که برخلاف جاروبرقی صنعتی کارواشی معمولی طراحی چندان پیچیده ای ندارد. اما این جاروبرقی نیز با توجه به محبوبیتی که در بازار دارد معمولا در انواع مختلفی تولید می ‌شود تا با قدرت‌ های مختلف در محیط‌ های گوناگون قابل استفاده باشد.
جاروبرقی سطلی کارواشی
دستگاه نظافتی سطلی کارواشی برخلاف دستگاه نظافتی کارواشی دیواری نصب ثابتی ندارد. لذا لازم است در هنگام استفاده مرتبا توسط کاربر جا به جا شود. اما در کل با توجه به مدل های مختلف این دستگاه عموما جاروبرقی های سطلی در مدل های مختلف تک موتوره، دو موتوره و سه موتوره طراحی می شوند که هر یک بسته به قدرت موتور قابلیت استفاده در محیط های مختلف را دارند.
در حالت کلی خرید جاروبرقی کارواشی سطلی نیز همچون سایر مدل‌ های جاروبرقی ‌های کارواشی نیمه صنعتی در مصارف خانگی، صنعتی، اداری، تجاری و مراکز کارواش کاربرد دارد. همچنین از آن برای نظافت داخل خودرو ها در حد صفر شویی می ‌توان استفاده کرد. 
جاروبرقی سطلی کارواشی

جاروبرقی کارواشی سه فاز صنعتی

جاروبرقی کارواشی سه فاز یک دستگاه همه کاره نظافت برای انواع خودرو است. جاروبرقی کارواشی خودرو تنوع زیادی از نظر، شکل، اندازه و ابعاد و عملکرد دارند. هر کدام از آنها مختص اهداف خاصی طراحی و تولید شده اند.
خرید جاروبرقی کارواشی سه فاز یکی از پر استفاده ترین جاروبرقی های صنعتی در کشور است که به دلیل کیفیت فوق العاده خوب توانسته طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص دهد. این نوع جاروبرقی کارواشی خودرو قابلیت جمع آوری خاک و آب را دارد و شما می توانید این محصول را در حجم و ظرفیت های مختلف و متناسب با بودجه در نظر گرفته خریداری کنید.
جاروبرقی کارواشی از نوع سه موتور به راحتی امکان مکش آب و خاک را دارد و می تواند تمامی آلودگی های موجود را از روی خودروی شما برطرف کند و ظاهر خودروی شما را زیباتر نشان دهد. گفته شده قدرت هر یک از  موتورهای جاروبرقی کارواشی قابل حمل  ۱۴۰۰ وات است. و این نشان از کیفیت و قدرت بالای این نوع جاروبرقی کارواشی است.
بدنه مخزن جاروبرقی کارواشی سه فاز از نوع استیل ضد زنگ تولید شده است،که می تواند بدون زنگ زدگی و خوردگی تا سال های طولانی برای شما کار کند. علاوه بر این سازنده از جنس از پلی اتیلن فشرده مقاوم برای تولید کلگی استفاده کرده که در برابر برق گرفتگی بسیار مقاوم می باشد.
همچنین برای سبک بودن دستگاه از شاسی نوع پلی اتیلن فشرده استفاده شده است، که بسیار دقیق طراحی شده است.
جاروبرقی کارواشی سه فاز صنعتی          جاروبرقی کارواشی سه فاز صنعتی

جاروبرقی صنعتی و نیمه‌ صنعتی کارچر

جاروبرقی ‌های صنعتی نسبت به جاروبرقی‌ های خانگی دارای موتور قدرتمند و توان کاری بالا هستند که بتوان انواع آلودگی ‌ها را با آنها مکش کرد و ساعت‌ های طولانی بی‌ وقفه استفاده کرد. جاروبرقی صنعتی حرفه ‌ای بیشتر در صنایع کاربرد دارد مانند کارخانجات، سازمان‌ ها، بیمارستان‌ ها، کارواش ‌ها و …
معمولا بدنه این دستگاه‌ ها بسیار محکم بوده و در برابر ضربات احتمالی در محیط ‌های صنعتی بسیار مقاوم است. متخصصین شرکت کارچر این دستگاه‌ ها را علاوه بر استحکام و قدرت بالا بسیار سبک و قابل حمل طراحی و تولید کرده ‌اند تا استفاده‌ های طولانی مدت از آن خسته کننده نباشد. این جاروبرقی‌ ها در دو نوع جاروبرقی صنعتی خاک و جاروبرقی صنعتی آب و خاک دسته ‌بندی شده ‌اند. جاروبرقی‌ های صنعتی آب و خاک علاوه بر زباله‌ های خشک می‌ تواند مایعات و زباله‌ های تر را نیز مکش کند.
جاروبرقی صنعتی و نیمه‌ صنعتی کارچر

جاروبرقی صنعتی آب و خاک کارچر

جاروبرقی‌ های صنعتی کارچر بنابر نیاز مصرف ‌کنندگان دارای مخازنی با ظرفیت بالا و موتور های چندگانه می ‌باشند. به این ترتیب می ‌توان به صورت مداوم و ساعت‌ های طولانی از این دستگاه استفاده کرد. بعلاوه این جارو برقی‌ ها دارای فیلتر کارتریجی هستند که باعث افزایش طول عمر موتور های دستگاه شده و سرویس و نگهداری دستگاه را بسیار آسان نموده است. همچنین در بعضی از این نوع دستگاه‌ ها یک فیلتر مخصوص برای جمع کردن زباله‌ های تر یا مایعات بر روی این دستگاه تعبیه شده است.  وجود فیلتر ها در جاروبرقی باعث صرفه‌ جویی در هزینه و زمان می‌ شوند. بعضی مدل‌ های این جاروبرقی ‌ها یک شیر تخلیه در عقب خود دارند که به راحتی می‌ توان آلودگی‌ های مرطوب را در مکانی مناسب تخلیه کرد.
جاروبرقی صنعتی آب و خاک کارچر
از معروف ترین کارواش های بازار ایران می توان مدل رویال، روولی، پاندا و پارسیان اشاره نمود. قابل ذکر است که این جاروبرقی ها به خاطر این که موتور های آنها طرح ایتالیایی می باشند در بازار ایران معروف گشته اند.

قیمت جاروبرقی کارواشی

قیمت جاروبرقی کارواشی با توجه به تعرفه های قیمتی بازار معمولا نوسانات مختلفی دارد؛ اما به طور کل فاکتور هایی مثل نوع موتور، برند سازنده دستگاه، تجهیزات جانبی، ظرفیت مخزن، توان مصرفی دستگاه، طول خرطوم، قدرت موتور، تعداد موتور، نوع نصب و … در قیمت انواع دستگاه نظافتی کارواشی تاثیر بسیار زیادی دارند. برخلاف اسم این جاروبرقی‌ ها، استفاده از جاروبرقی کارواشی به عنوان جاروبرقی هتلی نیز رایج است.
با این حال با بررسی عملکرد دستگاه و کارکرد آن در محیط های مختلف علاوه بر نظافت داخل خودرو های گوناگون، باید بگوییم که خرید هر مدل دستگاه نظافتی کارواشی از جمله جاروبرقی صنعتی، جاروبرقی نیمه صنعتی کارواشی، دستگاه نظافتی دیواری و دستگاه نظافتی سطلی با هر قیمتی که ارائه شود برای کاربر مقرون به صرفه است، چرا که این ابزار پیشرفته قابلیت فوق العاده ای در نظافت محیط های مختلف دارند و در ارتقاء کیفیت بهداشت محیط اثر گذار می باشند.
قیمت خرید جاروبرقی کارواشی به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما فراموش نکنید که خرید جاروبرقی کارواشی از فروشندگان معتبر می تواند تا حدودی قیمت را کاهش دهد و هزینه های نگهداری دستگاه را کنترل کند. چرا که در اغلب خرید های معتبر با ضمانت نامه های چندین سال و خدمات پس از فروش کالا مواجه هستیم که می توانند در نگهداری و استفاده دستگاه بسیار موثر واقع شوند.
قیمت جاروبرقی کارواشی

سخن پایانی

خرید جاروبرقی کارواشی خودرو برای تمیز کردن سریع و مقرون به صرفه اتومبیل بسیار عالی است. در صورت خرید محصول درجه یک و با کیفیت، می توانید خدمات تمیزکاری داخلی با کیفیتی را نیز ارائه دهید. اما نیازمندان غالباً از خود می پرسند که آیا استفاده از این جاروبرقی ها هزینه ای برای مشتریان دارد یا رایگان و در دسترس همه است؟
استدلال ها برای پشتیبانی از هر دو موقعیت به راحتی در دسترس هستند. این نوع از دستگاه ها بیشتر در مراکز شستشوی خودرو به خصوص کارواش ها مورد استفاده قرار می گیرند. قطعا خرید جاروبرقی کارواشی نیاز به بودجه خاصی دارد. اما به راحتی در دسترس هستند و شما می توانید این نوع ماشین آلات پیشرفته امروزی را با قیمت ارزان خریداری کنید.
توجه داشته باشید که خرید جاروبرقی کارواشی خودرو می توانند به صاحبان کارواش جریان درآمد اضافی ارائه دهد. در حالی که در گذشته کارواش ها به سیستم های سنتی شستشو و نظافت خودرو محدود بودند. اما با پیشرفت به وجود آمده در این حوزه، کارواش ها به جاروبرقی های مدرن مجهز شده اند که بسیار کارآمد تر از سیستم های سنتی هستند و صرفه جویی خوبی در مصرف برق و آب دارند. آنها این امکان را برای هر مشتری فراهم می کند تا به راحتی و سریع از جاروبرقی ها استفاده کند.
اگر به دنبال دستگاه نظافت اتومبیل برجسته و آسان در محل هستید، جاروبرقی کارواشی خودرو از نوع دیواری و یا دو مخزن را در نظر بگیرید. سیستم موتور دوتایی و سیستم دو مخزن موجود بیشترین عملکرد را به خود اختصاص داده اند.
شرکت البرز پلاست مفتخر به تولید انواع لوله های خرطومی جاروبرقی در سایزهای مختلف و با کیفیت بالا و مرغوب می باشد، و آماده ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان می باشد.
لینک کوتاه شده محتوی: https://alborz-plast.ir/node/3593

افزودن دیدگاه جدید

Filtered HTML

 • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
 • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

 • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
 • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
 • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
3 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.