إضافة تعليق جديد

عیب یاب خودکار، جدید ترین تکنولوژی ماشین لباسشویی ال جی 

عیب یاب خودکار، جدید ترین تکنولوژی ماشین لباسشویی ال جی 

چقدر خوب می شد اگر کار های باقی مانده روزانه را هم با گوشی هوشمند خود انجام می دادیم. ماشین لباس شویی جدید ال جی یکی از این موارد را برطرف کرده است. اگر ماشین لباسشویی ال جی با مشکلی مواجه شود فقط کافیست گوشی هوشمند خود را به ماشین لباسشویی نزدیک کنید تا اطلاعات مربوط به اشکال (عیب) دستگاه را به شما بگوید و مهم تر آن که کمک می کند خود تان آن را تعمیر کنید یا از بخش خدمات به راحتی کمک بگیرید.
تا امروز روال به این صورت بود که وقتی ماشین لباسشویی به هر دلیلی روشن نمی شد اولین کاری که انجام می دادیم به تعمیرگاه زنگ می زدیم، اما لباسشویی ال جی با راه حل ابتکاری خود این روند را تغییر داد. یک سیستم عیب یاب هوشمند روی لباسشویی های این شرکت طراحی شده است تا اگر مشکلی برای دستگاه به وجود آمد در بستری سریع و راحت رفع شود و هیچ چیز نتواند تجربه فوق العاده کاربری مشتریانش را هنگام استفاده از لوازم خانگی ال جی ناخوشایند کند.

Smart Diagnosis

Diagnosis از لحاظ لغوی به معنی عیب یابی است. با وجود یک سیستم عیب یابی هوشمند در لباسشویی،  زمانی که در دستگاه خود به مشکلی بر می خورید به جای تعمیرکار، باید سراغ گوشی هوشمند خود بروید تا دستگاه خودش با شما حرف بزند و مشکلش را مطرح کند. کمپانی ال جی در راستای تحقق رویای خانه هوشمند سعی می کند ارتباط لوازم خانگی را با دستگاه های دیجیتال بیشتر کند. به همین دلیل در نسل  جدید تر ماشین های لباسشویی آن، ارتباط بین ماشین لباسشویی و گوشی های هوشمند نسبت به گذشته هموار تر شده است. اگر ماشین لباسشویی ال جی با مشکلی مواجه شود فقط کافیست گوشی هوشمند خود را به ماشین لباسشویی نزدیک کنید تا اطلاعات مربوط به اشکال دستگاه را به شما بگوید و مهم تر آن که کمک می کند خود تان آن را تعمیر کنید یا از بخش خدمات به راحتی کمک بگیرید.

Smart Diagnosis عیب یاب خودکار در ماشین لباسشویی ال جی  LG

در این سیستم برای هر گونه مشکل یا عیب احتمالی در کارکرد یا قطعات دستگاه، سیگنال خاصی در نظر گرفته شده است. برای استفاده از این قابلیت باید اپلیکیشن مربوط را دریافت کنید سپس گوشی خود را به لوگوی تشخیص هوشمند روی ماشین لباسشویی نزدیک کنید. این نرم افزار 80 پیغام خاص دریافت کرده و راه حل های مربوط به رفع آنها را نیز ارائه می کند. اگر مشکل رفع نشد می توانید سیگنال دریافتی روی گوشی همراه خود را به بخش خدمات ال جی مخابره کنید.
به این ترتیب که با مرکز خدمات مشتریان تماس گرفته و گوشی را در یک سانتی متری قسمت در نظر گرفته شده روی دستگاه قرار دهید، سیگنال مربوط در سیستم کامپیوتری مرکز خدمات پردازش می شود و مشکل به وجود آمده به سرعت تشخیص داده می شود. کارشناسان دقیقاً می دانند که دستگاه دچار چه نقص فنی شده و بدون نیاز به مراجعه حضوری به شما کمک می کنند آن را رفع کنید.
اگر قطعه خاصی مورد نیاز باشد، تعمیرکاری که مراجعه می کند آن قطعه را حتماً به همراه خواهد داشت چون قبلاً از لوازم مورد نیاز احتمالی با خبر است. با وجود سیستم عیب یابی هوشمند نه تنها در زمان، بلکه در هزینه شما هم صرفه جویی می شود و این مسئله  قیمت لباسشویی ال جی  را اگر برای شما زیاد باشد، توجیه می کند.
این سیستم با عیب یابی کارا و سریع قبل از این که مشکلی کوچک به درد سری بزرگ تبدیل شود آن را حل می کند. ال جی می خواهد تجربه مشتریانش هنگام استفاده از لوازم خانگی آن تا حد ممکن بی زحمت و فوق العاده باشد و حتی کوچک ترین چیز ها هم مشتریانش را عذاب ندهد.

عیب یاب خودکار، جدید ترین تکنولوژی ماشین لباسشویی ال جی  Smart Diagnosis LG

Filtered HTML

  • تتحول مسارات مواقع وب و عناوين البريد الإلكتروني إلى روابط آليا.
  • وسوم إتش.تي.إم.إل المسموح بها: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • تفصل السطور و الفقرات تلقائيا.

Plain text

  • لا يسمح بوسوم HTML.
  • تتحول مسارات مواقع وب و عناوين البريد الإلكتروني إلى روابط آليا.
  • تفصل السطور و الفقرات تلقائيا.