البرز پلاست

آیتم های مهم برای خرید جاروبرقی صنعتی

امروزه برای صرفه جویی در وقت و انرژی و با پیشرفت تکنولوژی صاحبان و شاغلان صنعت و تجارت ترجیح می دهند که ماشین ها و دستگاه های الکتریکی را جایگزین نیروی انسانی کنند و در پایان نتیجه بسیار مطلوب تر و با کیفیت تر به دست آورند. از این رو برای نظافت و تمیز کردن محیطشان به سوی استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی و جاروبرقی های صنعتی گام بر می دارند. امروزه تولیدکنندگان دستگاه های جاروبرقی صنعتی در سرتاسر دنیا، طیف وسیعی از این دستگاه ها را در انواع و اقسام گوناگون تولید و روانه بازار می کنند. این جاروها شامل انواع تجاری، نیمه صنعتی و صنعتی و... هستند.

Undefined

جاروبرقی صنعتی ایرانی یا جاروبرقی صنعتی خارجی؟

جاروبرقی صنعتی چیست؟

 نظافت سطوح مختلف مانند فرش، موکت، سنگ فرش و غیره که بر روی آنها رطوبت و مواد جامد وجود دارد با استفاده از جاروبرقی صنعتی آب و خاک به راحتی امکان پذیر می باشد. با توجه به تعبیه مخزن جداگانه برای جذب مایعات و جامدات، این دستگاه می تواند به چرخه تولید و بازیافت کمک کند.
Undefined

مقایسه چند مدل از بهترین و پرفروش ترین جاروبرقی های خانگی سامسونگ

 

بررسی کوتاه جاروبرقی های سامسونگ

کیفیت جاروبرقی سامسونگ به دلیل برند معروف و پرطرفدار آن برای تمام مشتریان این وسیله برقی ثابت شده است. در واقع به دلیل دارا بودن امکانات و قابلیت‌های مدرن و به روز انواع جاروبرقی‌های سامسونگ، این برند توانسته است سهم بازار مطلوبی را در انواع لوازم خانگی کسب نماید. از این رو می‌توانید با توجه به انواع مدل‌های مختلف جاروبرقی سامسونگ، بهترین مدل مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید.
Undefined

مزایا و معایب جاروبرقی رباتیک

اگر فکر می‌کنید می‌توان جاروبرقی رباتیک را روشن کرد تا خودش همه کارها را انجام دهد، سخت در اشتباهید. ربات‌های جاروبرقی در بسیار از مواقع در جایی گیر می‌کنند یا ممکن است باعث آسیب رساندن به خودشان یا بقیه وسایل شوند. تقریبا مثل حیوان خانگی باید حواستان به آن‌ها باشد.
Undefined

چرا جارو برقی رباتی نخریم؟

چرا جارو برقی رباتی نخریم؟
اگر فکر می‌کنید می‌توان جاروبرقی رباتیک را روشن کرد تا خودش همه کارها را انجام دهد، سخت در اشتباهید. ربات‌های جاروبرقی در بسیار از مواقع در جایی گیر می‌کنند یا ممکن است باعث آسیب رساندن به خودشان یا بقیه وسایل شوند. تقریبا مثل حیوان خانگی باید حواستان به آن‌ها باشد.

خرید جاروبرقی رباتیک به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

با این‌که جاروبرقی‌های رباتیک می‌توانند کار جارو کردن محیط را بسیار ساده کنند، اما محدودیت‌هایی دارند که باعث می‌شود برای همه مناسب نباشند.

لوله های خرطومی بهداشتی (پزشکی)

 

یک سری از سایزهای این مدل خرطومی ها در ادوات پزشکی استفاده می شود که به این نمونه لوله های خرطومی، لوله های خرطومی بهداشتی اطلاق می گردد. در دستگاه ها و ادوات پزشکی مثل بیهوشی، تنفسی و دندانپزشکی برای ساکشن کردن (مکنده) بزاق دهان بیمار در حین انجام اعمال دندانپزشکی مورد استفاده قرار می گیرند.

عربی

لوله های خرطومی مورد استفاده در صنایع و کشاورزی

از این مدل خرطومی ها یک سری از سایزها در ادوات کشاورزی استفاده می شود در ردیف کاری و بذر پاشی کشاورزی مورد استفاده قرارمی گیرند. بذری که در بالای مخزن دستگاهها و ماشینهای کشاورزی قرارمی دهند با این خرطومی ها جدا می شوند مثلا 20 ردیف در ماشینهای کشاورزی و یا دستگاههای بذر پاش و ردیف کار استفاده می شود.

فارسی

لوله های خرطومی ورودی و خروجی استخر

لوله های خرطومی شرکت البرز پلاست در سایزهای ۹ تا ۵۰ تولید می شود که معمولا سایزهای ۳۶ و ۳۸ به عنوان لوله خرطومی استخری مورد استفاده می باشد. لوله های خرطومی استخری سایز36 که برای تخلیه (خروجی) و ورودی آب و تمیز کاری استخر و حتی در کشاورزی برای انتقال از این سایز لوله های خرطومی استفاده می شود. که مزیت این لوله خرطومی ها نسبت به شلنگهای معمولی بخاطر نوار گرد مانندی (دایره شکل) که دارند چرخش هوای بهتری داخل خرطومی به وجود می آید بخاطر همین به نسبت شلنگ پمپاژ آب بهتر کار می کند. درون شلنگ چون مسطح است مقداری در پمپاژ، آب stop می کند.

فارسی

صفحه‌ها